ACD Tuinkassen met schuine wanden

Dankzij een tuinkas uit het assortiment Prestige kan je als hobbytuinder toch kweken als een professional. De kassen zijn standaard uitgerust met tuinbouwglas van 4 mm dik. Het dak is standaard in kathedraal glas en de zij-, voor- en achterkant is in helder glas. Eventueel is een wijziging van deze glascombinatie mogelijk tegen een meerprijs.

Als je kwaliteit belangrijk vindt, dan kies je gegarandeerd voor een sterke tuinkas uit het Prestige-assortiment met alle professionele voordelen. Gewoon méér tuinkas voor mínder geld.

Tip: De tuinkas wordt onvermijdelijk te klein. Daarom doe je er goed aan om de kas niet te klein te kopen. Kweken in een tuinkas is namelijk onbeperkt, voordelig en leuk. De meeste mogelijkheden ontdek je pas nadat je de kas hebt gekocht.

Kwaliteit tot in de details!

 

Model S1H / Breedte 3.06m / Hoog model

Specificaties

S104H
S105H
S106H
S107H
S108H
S109H
S110H
Breedte (cm)306306306306306306306
Lengte (cm)298371445519593667741
Grondopp. (m²)9.1211.3513.6215.8818.1520.4122.68
Glasopp. (m²)26.4030.7034.6039.1041.4047.6051.90
Nokhoogte (cm)237237237237237241241
Goothoogte (cm)172172172172172176176
# Dakramen1122446
# Deuren1111111

Model S2H / Breedte 3.80m / Hoog model

Specificaties

S204H
S205H
S206H
S207H
S208H
S209H
S210H
Breedte (cm)380380380380380380380
Lengte (cm)298371445519593667741
Grondopp. (m²)11.3214.1016.9119.7222.5325.3528.16
Glasopp. (m²)32.1036.9041.7046.5051.3056.1061.00
Nokhoogte (cm)253253253253253257257
Goothoogte (cm)172172172172172176176
# Dakramen1122446
# Deuren1111111

Model S3H / Breedte 4.53m / Hoog model

Specificaties

S304H
S305H
S306H
S307H
S308H
S309H
S310H
Breedte (cm)453453453453453453453
Lengte (cm)298371445519593667741
Grondopp. (m²)13.5016.8120.1623.5126.8630.2233.57
Glasopp. (m²)40.1045.5050.9056.3061.7067.1072.50
Nokhoogte (cm)272272272272272272272
Goothoogte (cm)176176176176176176176
# Dakramen2234567
# Deuren1111111

Meer informatie

We vertellen je graag meer over deze (en andere) tuinkassen. De prijzen, het bestelproces, de levering, montage, fundering, enzovoorts.

Kom langs op ons plantencentrum of neem contact met ons op via het contactformulier. Bellen kan natuurlijk ook: +31 (0)320 – 220 283