ACD Tuinkassen met rechte wanden

Dankzij een tuinkas uit het assortiment Prestige kan je als hobbytuinder toch kweken als een professional. De kassen zijn standaard uitgerust met tuinbouwglas van 4 mm dik. Het dak is standaard in kathedraal glas en de zij-, voor- en achterkant is in helder glas. Eventueel is een wijziging van deze glascombinatie mogelijk tegen een meerprijs.

Als je kwaliteit belangrijk vindt, dan kies je gegarandeerd voor een sterke tuinkas uit het Prestige-assortiment met alle professionele voordelen. Gewoon méér tuinkas voor mínder geld.

Tip: De tuinkas wordt onvermijdelijk te klein. Daarom doe je er goed aan om de kas niet te klein te kopen. Kweken in een tuinkas is namelijk onbeperkt, voordelig en leuk. De meeste mogelijkheden ontdek je pas nadat je de kas hebt gekocht.

Kwaliteit tot in de details!

 

Model R2H / Breedte 2.32m / Hoog model

Specificaties

R204H
R205H
R206H
R207H
R208H
R209H
R210H
Breedte (cm)232232232232232232232
Lengte (cm)298371445519593667741
Grondopp. (m²)6.918.6110.3212.0413.7615.4717.19
Glasopp. (m²)25.1029.2033.1037.6041.7045.9050.10
Nokhoogte (cm)235235235235235239239
Goothoogte (cm)179179179179179183183
# Dakramen1122446
# Deuren1111111

Model R3H / Breedte 3.06m / Hoog model

Specificaties

R304H
R305H
R306H
R307H
R308H
R309H
R310H
Breedte (cm)306306306306306306306
Lengte (cm)224371445519593667741
Grondopp. (m²)6.5811.3513.6215.8818.1520.4122.68
Glasopp. (m²)26.4036.0040.8045.7050.5055.3060.10
Nokhoogte (cm)259259259259259263263
Goothoogte (cm)179179179179179183183
# Dakramen1122446
# Deuren1111111

Model R4H / Breedte 3.80m / Hoog model

Specificaties

R404H
R405H
R406H
R407H
R408H
R409H
R410H
Breedte (cm)380380380380380380380
Lengte (cm)298371445519593667741
Grondopp. (m²)11.3214.1016.9119.7222.5325.3528.16
Glasopp. (m²)35.9441.3446.7452.1457.5462.9468.34
Nokhoogte (cm)283283283283283283283
Goothoogte (cm)183183183183183183183
# Dakramen2234567
# Deuren1111111

Meer informatie

We vertellen je graag meer over deze (en andere) tuinkassen. De prijzen, het bestelproces, de levering, montage, fundering, enzovoorts.

Kom langs op ons plantencentrum of neem contact met ons op via het contactformulier. Bellen kan natuurlijk ook: +31 (0)320 – 220 283